etykieta

Lubię to! A ty?

czwartek, 16 grudnia 2010

Witam !!

Witam na moim blogu www.pacmania.com . Jest to blog mojej gry. Niedawno nad rzekę przyjechał nasz zespół BlueNon. Możesz pobrać ich pierwszą piosenkę pt: ''Czi Czi Funny''. Żegnam. pIkAtHu1238

http://img220.imageshack.us/img220/5674/rzekatortilla.png